Piękno

Bluronica – opinie, komentarze, cena,

Redaktorzy naszego portalu jest wrażliwy na nowości rynku kosmetycznego, a więc zwrócił uwagę na aktywną reklamowane w Internecie, „kompleks kwasu hialuronowego”, który spowodował zamieszanie u kobiet jako skuteczny środek na zmarszczki i odmłodzenia skóry.

Specjalna cena !!!. Kliknij i sprawdź !!!

sprzedawca pozycjonuje swój produkt jako „profesjonalnego kosmetyku z aktywnych właściwościach anti-aging dla osób powyżej 30 lat.” Głównym produktem jest to „kwas żel Bluronica i kolagenu”, która często jest nazywana także „żel aktywatora Hyaluron” .A surowica przechodzi w celu zwiększenia działania żelu.

  • wyraźnie wygładza zmarszczki,
  • poprawia kontur twarzy,
  • wyrównuje cerę,
  • usuwa przebarwienia
  • zapobiega niedoboru kolagenu,
  • przywraca starzenia skóry,
  • wygładza blizny.

Bluronica: Skład Analiza

żel aktywatora Bluronica zawiera, jak stwierdzono przez sprzedawcę, nie tylko kwas hialuronowy, ale kolagenu, amarant oleju kompleksu witaminy. Nieważne, jak staraliśmy, nie mogliśmy znaleźć nigdzie szczegółowego składu składników. – Co, w jakiej proporcji, stężenie który zawiera aktywator żelu z kwasem hialuronowym

sprzedawca nie wymieniono tylko „aktywne” składniki, które są niezbędne dla produktów reklamowych. Pełna struktura jest ukryta i niedostępna dla konsumenta. Chcesz wypowiedzieć się na temat zawartości przynajmniej z wymienionych elementów:

  • kwas hialuronowy (HA) z reguły powinny stymulować funkcje fibroblastów, które syntetyzują kolagenu i elastyny. Ale fakt, że jego stężenie skuteczne w kompozycji powinna być 0,5-1,5 proc. Bluronica nie zawiera informacji na temat stężenia jakichkolwiek składników. Druga ważna jest wielkość cząsteczek hialuronowego. Faktem jest, że w zależności od fibroblastów i syntezę kolagenu wpływa tylko niskocząsteczkowy kwas hialuronowy – z cząsteczek wielkości od 50000 do 130000 daltonów. Ponadto, wielkość cząstek przenika przez skórę. Zwykła cząsteczka ha dużo 25.000.000 Daltonów, a producent wysokiej jakości specjalnej technologii rozbić tych dużych cząsteczek na mniejsze fragmenty. certyfikat jakości produkty z ha – istnieje około 2500 do 5000 …. Jest mało prawdopodobne, że będziesz zaskoczony, że producent Gel produkt aktywatora hialuronowy – nie wskazano nie tylko stężenie HC, ale również rozmiar cząsteczkowy kwas hialuronowy w składzie obu produktów kompleksu Hyaluron.
  • kolagenu cząsteczki kolagenu są również bardzo duże cząsteczki i dlatego nie są w stanie przenikać przez skórę. W związku z tym producenci wysokiej jakości wykorzystać technologię hydrolizy cząsteczek kolagenu na mniejsze fragmenty, które są zdolne do przenikania przez skórę. W tym przypadku producent mówi o zawartości hydrolizowanego kolagenu. Powstaje pytanie, co kolagen jest uniwersalny żel hialuronowy aktywator jest chyba retoryczne.

Uwaga: , ale to nie wszystko … Chodzi o to, że nawet hydrolizowany kolagen ani zawartość kwasu hialuronowego w ogóle, nie możemy zmniejszyć głębokość zmarszczek, ani resorpcję blizn. To wszystko jest po prostu niemożliwe. Jedyne środki zewnętrzne zmarszczek, w wyniku których udowodniono w badaniach środków na podstawie miejscowe retinoidy (na przykład krem ​​Retin-A).

Badania dotyczące najskuteczniejszych sposobów blizn wykazały, że takie środki mogą jedynie zmniejszyć ryzyko ich wykształcenia, a następnie tylko wtedy, gdy zastosowanie takich środków, jak konserwacji prewencyjnej, czyli natychmiast po gojenia uszkodzeń skóry. Gdy blizny już uformowane, jeszcze badane surowice (np żel „Dermatix”) -. Nie są bardzo skuteczne

przeciwwskazania ALARMUJĄCE Bluronica

Zazwyczaj fundusze z kwasem hialuronowym do stosowania zewnętrznego nie ma żadnych przeciwwskazań i skutków ubocznych. Tak bardzo spostrzegawczy istniejących przeciwwskazań, opublikowanych przez sprzedającego i bez wątpienia ze względu na skład, który nie jest ujawnione …

przeciwwskazania dla stosowania żel aktywatora Bluronica -. Łódź → ciąży
→ karmienia piersią
→ wiek 25

Kwas

żel Bluronica i kolagenu: opinie

Na stronie producenta na opinii „dermatolog-kosmetolog najwyższej kategorii”, które obiecują intensywny lifting skóry, szybką regenerację starych komórek, wygładzając głębokie zmarszczki, blizny i redukuje blizny w ogólności … producent wyraźnie nie nie wahaj się przenieść prawie wszystkie problemy współczesnej kosmetologii, aby rozwiązać niektóre z nich nie udało nikomu, nawet najbardziej poważny europejski producent.

Producent i internetowych sprzedających starannie ominąć następujące pytania –

Kup ten cud w surowicy może być wyłącznie w trybie online tylko z jednego powodu – ten produkt ma certyfikat, nie jest to ani w surowicy ani nawet Bud. Więc on rozprowadzany nielegalnie i wyłącznie za pośrednictwem Internetu. Produkt wykonany jest z pewnością zarówno w Chinach, ale prawdopodobnie w piwnicach na przedmieściach.

Jeśli chodzi o kwas hialuronowy żel Bluronica i kolagenu – nie udało się znaleźć nawet informacji kontaktowych ani producent, ani związane z nią sprzedających. Pomimo braku istotnych informacji, reklama na stronie internetowej jest bardzo ładnie urządzone opinie klientów.

opinie klientów na stronie sprzedającego – Bluronica

Bluronica – opinie na stronie internetowej sprzedawcy, jak każda reklama jest ściśle pozytywne i entuzjastyczne, ale nie bez błędów:

Jest oczywiste, że reklamodawcy i sprzedawca sam próbuje na temat produktu Bluronica uniwersalny żel aktywatora pisać opinie ludowej w prostym języku, dając wrażenie trafności i skuteczności kompleksu Hyaluron. Jednak aktywator żelu Hyaluron. – kanał nie znaleziono, jako sprzedający, jak widać, ostrożnie usuwa je z jego strony z oczywistych względów

Bluronica cena: gdzie kupić

Pamiętaj, że Bluronica cena jest dość wysoka i 2 produktów. Tj aktywator żelu, kwas hialuronowy i kolagen można zakupić tylko wraz z intensywnym surowicy, a tylko na stronie „kompleks kwas hialuronowy”.

2 butelki 30 ml cena będzie … ze stałym sezonowej rabatem.

Krzysztof Głowacki

20 lat Krzysztof Głowacki pracuje jakoHigienistka Szkolna:Kontakty i wiedza teoretyczna z - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Zaangażowanie w życie społecze w mieście Lublin

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...