Purpurowy herbata Chang Shu do utraty wagi - opinie, cena, gdzie kupić, składniki, jak to działa?
Zdrowie i Ty

Purpurowy herbata Chang Shu do utraty wagi – opinie, cena, gdzie kupić, składniki, jak to działa?

Przeczytaj opinie negatywne lekarzy o fioletowym herbaty Chang-Shu. Znajdź wszystkie pozytywne i negatywne strony fioletu herbaty Chang-Shu na temat prawdziwych lekarzy w tym artykule.

Zawartość статьи1. Co mówią producenci na opakowaniach Łódź 2. efekt zdrowotny Sims 3. Czy to możliwe, aby stracić herbatę 10 funtów w 2 tygodnie? Łódź 4. Recenzje: Co mówią eksperci

Narzędzie do odchudzania Umożliwia wybór wszystkich. Niektórzy ludzie wolą ścisłej diety i sportu, inne magiczne pigułki. Jak zwrócić łaska, troska, producenci suplementów diety i herbatek odchudzających, które z roku na rok wprowadzamy nowe produkty. Jeśli 3 lata temu była szeroko reklamowana cieczy kasztan,

potem jagody goji, pałeczka została przekazana do herbaty

Chang Shu.

Ile kg Udało ci się zgubić dzięki herbacie Chang-Shu? STRONG >

sędzia jego stosowanie negatywnych i pozytywnych opinii nielogiczne. Ci, którzy są przeszkoleni i wypił napój, w każdym razie miało wpływ. Który leżał z tabletem na kanapie i liczyłem na rośliny magiczne, może ledwie pochwalić wynikiem. Poznaj negatywne komentarze, że ludzie piszą o bólu w żołądku po długotrwałym użytkowaniu. Aby mieć wyobrażenie o produkcie, trzeba zobaczyć kompozycji.

Co mówią producenci na opakowaniach

herbata jest nacisk na otoczki rozrostu i egzotyczne motylkowego grochowa (Klitoria triada). Okazało się, że roślina jest uprawiana już 6000 lat tybetańskich mnichów w górach i zbierać płatki ręcznie. Ostry klimat i brak tlenu zmusił kwiat dostosować się do trudnych warunków, które pozytywnie wpływ składu chemicznego.

Jednak oprócz Tybecie, rośnie we wszystkich regionach Azji Południowo-Wschodniej. Turyści w Tajlandii oferują go na każdym kroku jako chłodzący napój z lodem. Po dodaniu cytryny, napój jest fioletowy. Jeśli roślina ma zdolność do spalania tłuszczu i przyspiesza procesy metaboliczne, co skupić się na wątpliwych faktów? Prawdopodobnie w celu zwiększenia sprzedaży i zwiększyć wartość.

Efekt

Zdrowie Chang-Shu

Negatywne opinie ekspertów o herbacie Chang Shu nie koncentruje się na właściwościach roślin, a nieuzasadnione stwierdzenie podziału komórek tłuszczowych.

Korzyść z herbatą:

 • usuwa płyn
 • oczyszcza ciało
 • częściowo rozwiązuje problemy trawienne;
 • pozytywny wpływ na serce i naczynia krwionośne;
 • polepsza stan skóry i wygładzenie zmarszczek;
 • stymuluje wzrost włosów;
 • zwiększa ostrość

  wzroku;

 • odpręża układ nerwowy.

wynik zapewnia unikalną kompozycję Klitoria triada z przeciwutleniaczy. Nieocenioną zaletą naturalnych składników jest niezaprzeczalna, ale jak zapewniają lekarze, są obecne we wszystkich ziół, tylko w różnych ilościach. Flawonoidy posiadają

 • detoksykacji;
 • bakteriobójcze;
 • właściwości immunomodulujące
 • mają działanie kardioprotekcyjne.

Jednak nie odnoszą się do produktu krytycznie. Przy prawidłowym użytkowaniu, napój korzyści ciała.

Czy można stracić herbatę 10 funtów w 2 tygodnie?

zastrzeżeń producenta, gdy przy Chang Shu utraty masy występuje naturalnie. Jeśli roślina ma działanie przeczyszczające, to jest naturalne, ale straci 700 gramów dziennie bez korekty diety i nawyków jest niemożliwe. W tym czasie, to woda z tkanek, zmniejszy ilość „wałków”

na boki i do tyłu, a tkanka tłuszczowa pozostaje na swoim miejscu. Po odstawieniu wszystko wróci. Jeśli pijesz tylko herbatę, nagła utrata masy ciała może prowadzić do niewydolności wątroby.

Stwierdzenie metilxantina (związek organiczny z kwiatów) spala tłuszczu nie jest uzasadnione. W opinii, eksperci jednogłośnie twierdzą, że alkaloid ma tylko przeciwskurczowe działanie:

 • obrzęk oskrzeli;
 • poprawia przepływ krwi przez nerki;
 • usunięcie wody z ciała i obniżenie ciśnienia krwi.

Stosunek do rozpadu tłuszczu ma. Dopamina działa jako neuroprzekaźnik, rzeczywiście stymulują spalanie kalorii, ale dlatego, że jest obecny tylko w korzeniu, we krwi spada. Płatki ma Synefryna i kofeiny, które mają słaby wpływ na adipocyty.

Recenzje: co mówią eksperci

Ludmiła H4>

Irina Alekseevna, lekarz ogólny praktyka H4>

Maria Valentinovna, endokrynolog H4>

Nazar V. żywienia H4>

Violetta Aleksandrowna, lekarz-żywienia H4>

Po zapoznaniu się z kompetentnych ekspertów każdy ma prawo do decydowania, czy miał kupić fioletową herbatę. Ważne jest, aby nie powierzać mu nadzieję i dołożyć starań, aby utratę wagi.

Kazimiera Zalewska

44 lat Kazimiera Zalewska specjalista w dziedzinieDietetyk: Wykształcenie zdobyte: Collegium Medicum Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego Zaangażowanie w życie społecze w mieście Poznań

Odkryj mój świat

You may also like...