do powiększania penisa - jak to działa? Jakie są opinie
Potencja

 do powiększania penisa – jak to działa? Jakie są opinie

W dużym męskości jest marzeniem każdego przedstawiciela silniejszej płci. Aby śnie rzeczywistość bez uciekania się do drastycznych środków stało się możliwe dzięki opinie suplementów, które regularnie opuszczają klientów, którzy próbowali narzędzie na własną rękę.

Co jest

zewnętrzny dodatek stosowanie jest żel do powiększania penisa, który pomaga zwiększyć męskość kilka cali długości i szerokości bez interwencji chirurgicznej i stosowania takich niebezpiecznych praktyk jak noszenie rozcieńczalnika stosowania

pomp próżniowych, itp efekt terapeutyczny udowodniono w badaniach klinicznych i potwierdzone certyfikatami jakości.

W jaki sposób można wpływać na małą penisa seks

Petite rozmiar

penisa jest główną przyczyną rozwoju kompleksu mężczyzn. Brak zaufania do własnych umiejętności i strachu nie spełniają swojego partnera często prowadzi do rozwoju zaburzeń erekcji psychogennych typu. Co do zasady, tacy ludzie nie mają stałych towarzyszy i uniknąć nowych znajomości.

brak pełnego życia seksualnego nieuchronnie prowadzi do stagnacji w obszarze miednicy, co z kolei prowadzi do opracowania procesów patologicznych i wystąpieniem choroby męskich, w tym zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego, gruczolaka gruczołu krokowego itp.

żel Skład i właściwości męska – Centrum

powiększenie prącia obejmuje następujące biologicznie czynne składniki:

 • wyodrębnić aguaje
 • ekstrakt Cola orzechy;
 • koncentrat Lagenaria zwykłe;
 • ekstrakt korzenia imbiru.

Aguaje ekstrakt uzyskiwany z owoców palmy uprawiane w Amazonii. Zawiera wartość rekordu retinolu, tokoferol, kwas oleinowy, olej roślinny i innych przydatnych składników. substancje czynne ekstraktu roślinnego wnikają w głąb tkanek penisa i ciał jamistych osiągnie. Poprawiają one lokalne krążenie i pomaga rozciągnąć tkanki erekcji.

Wyciąg z orzechów Kola jest bogaty w kofeinę, teofilina, flobafen, olejków eterycznych i roślinnych, ma korzystny wpływ na męską sferę seksualną. Mogą one zwiększać libido poprawy potencji.

lagenaria Koncentrat zwyczajny zawiera cynk, żelazo, selen, miedź i mangan – elementy, które odgrywają ogromną rolę dla zdrowia układu rozrodczego mężczyzn. Sprzyja aktywny produkcji testosteronu i wypełnia dużą objętość korpusu jamistych i ułatwia ich napięcia.

wyciąg z korzenia imbiru jest tonik, wzmocnienia wpływu na ludzi prącia. Poprawia lokalne krążenie krwi, zwiększa potencję i jest najlepszym narzędziem do zapobiegania chorób związanych z układem moczowo-płciowego.

Jak działa narzędzie

aktywne składniki żelu do penisa rozszerzenia mają właściwości synergistyczne, to znaczy zwiększenia efektu od siebie. Przy regularnym stosowaniu oznacza co najmniej cztery tygodnie, aby osiągnąć następujące wyniki:

 • trwałe i przedłużonym erekcji;
 • zwiększyć czas trwania stosunku płciowego;
 • powiększenie prącia szerokości (2 cm) i długość (aż do 5 cm).

Preparat zwiększa siłę, poprawia wytrzymałość mężczyzn w łóżku i wzmacnia lokalnej odporności i zapobiegania chorobom obszaru moczowo-płciowego.

Wskazania do stosowania –

Żel do zwiększenia Użytkownik ma następujące wskazania:

 • słaby i krótkotrwałe erekcje;
 • niezadowolenie z rozmiarem penisa;
 • przedwczesny wytrysk
 • zmniejszony popęd płciowy.

Preparat może być także stosowany

jako środek do profilaktyki chorób, takich jak zapalenie cewki moczowej, zapalenie gruczołu krokowego, balanoposthitis.

Porównanie z analogów –

żel odpowiednikami w skład i zasady działania nie są dostępne. W aptekach można znaleźć tabletek do podawania doustnego, który rzekomo może mieć wpływ na wielkość męskości i zwiększenie potencji seksualnej. Jednak, jak pokazuje praktyka, te narzędzia są nieskuteczne i nie dają pożądany wynik.

Niektórzy ludzie zwracają się do terapii hormonalnej i zażyciem tabletki oparte na hormony, które wpływają na wzrost penisa. Jednak przyjmowanie takich leków może prowadzić do poważnych konsekwencji w postaci raka. Takie środki zazwyczaj negatywną opinię od lekarzy.

Inne sposoby zwiększenia

Ostatnio rosnąca popularność zaczął używać przedłużaczy i pomp próżniowych, które są w szerokiej dostępności. Ich działanie ma na celu rozciągnięcie tkanek penisa, dzięki czemu jest on wydłużaniu.

Takie techniki są bolesne i wymagają regularnego korzystania przez 4-6 miesiące lub dłużej. Sposobów, aby zwiększyć element przy pomocy specjalnych urządzeń jest niebezpieczne dla zdrowia ludzi i grożą całkowitą utratę erekcji.

Inną wadą wypełniaczami i innymi

urządzeniami jest wynikiem krótkoterminowe. Po odrzuceniu ich użytkowania, po pewnym czasie, penis bierze swoją dawną wielkość.

A radykalny sposób na powiększenie penisa jest operacja. Najpoważniejsze powikłania zagrażające operację to:

 • zmniejszenie czułości penis
 • słabością penisa podczas stosunku płciowego;
 • skrócenie lufy męskiego narządu;
 • utrata erekcji.

Wadą interwencji chirurgicznej oprócz możliwych skutków ubocznych jest wysoki koszt procedury. Wszystkie te czynniki zniechęcają wielu ludzi z radykalnych środków w celu zwiększenia ich godność.

zalety w stosunku do innych metod

W przeciwieństwie do innych sposobów i technik ma następujące zalety:

 • 100% bezpieczny i naturalne składniki
 • wysoką skuteczność
 • zapisując wynik po odwołaniu;
 • obecność certyfikatem jakości
 • pozytywne opinie lekarzy i mężczyzn;
 • kompleksowe oddziaływanie na układ rozrodczy.

Inną ważną zaletą tego dodatku jest jej niski koszt w porównaniu do urządzeń niepewnych i chirurgii.

Jak korzystać

Instrukcja opisuje szczegółowo, jak zastosować żel:

 1. Niewielką ilość na czystym i suchym penisa od podstawy owy.
 2. żel ruchów masażu przez 5-10 minut.
 3. Użyj raz dziennie.
 4. Czas stosowania wynosi 4 tygodnie.
 5. Suplement może być stosowany 20-30 minut przed planowanym stosunkiem seksualnym, aby uzyskać przyjemność z obu partnerów.

Istniejące przeciwwskazania

Żel jest przeciwwskazany u osób poniżej 18 roku życia, jak wcześniej w tym wieku nadal naturalny proces wzrostu penisa.

Lekarstwem jest przeciwwskazane u mężczyzn cierpiących z powodu tej choroby grzybicze, takie jak balanoposthitis, która może mieć wpływ nie tylko na głowie, ale także członka bagażnika.

Jeśli istnieje uszkodzenie penisa z użyciem dodatku nie powinien być aż do pełnej regeneracji tkanek.

Ekspertyza o żelu dla mężczyzn –

Recenzje odbiera nie tylko od ludzi, którzy próbowali go dla siebie, ale także z ekspertami w dziedzinie andrologii i seksuolog, którzy używają go w swojej praktyce lekarskiej.

Nikita Alekseevich Platitsyn (lekarska androlog):

“Często ludzie są zbyt zakłopotany, aby zwrócić się do ekspertów z problemem jak małego penisa i rozpocząć prowadzenie niebezpieczne eksperymenty w domu, uciekając się do takich urządzeń jak pompy i przedłużaczy. Ich stosowanie jest nie tylko nieskuteczne, ale również niebezpieczne dla zdrowia mężczyzn bez nadzoru lekarza. w praktyce takich metod, nie sugerują, aby użyć swoich pacjentów. Wszyscy ludzie z takim problemem polecam wypróbować nowy żel do zwiększenia męskości. jest całkowicie bezpieczny w przypadku braku przeciwwskazania do jego stosowania i bardzo skuteczny, który został sprawdzony w praktyce klinicznej. w stosunkowo krótkim okresie czasu pozwala na zwiększenie rozmiaru penisa średnio 3-4 zobaczyć Takie wyniki nie mogą być osiągnięte za pomocą specjalnych urządzeń, które nadal być traktowany jak człowiek. “

Siemion Pietrowiczu Korabelnikov (lekarska sexologist):

“Mały rozmiar penisa jest jednym z podstawowych powodów, dla rozwoju mężczyźni mają psychologiczne impotencja Jednym z najbardziej skutecznych sposobów, które pozwala na pozbycie się go. – wzrost narządu płciowego Do pracy nie objawiło każdy. . mężczyzna wiedząc, co to stoi powikłania pomoc psychologiczna ekspert nie działa, ponieważ problem jest – pacjent odczuwa pełną człowieka pojawienie miejscowej uzupełnia działania stał się prawdziwym przełomem w dziedzinie medycyny to pozwala na bezpieczne i bezpiecznie.. powiększenie penisa poprzez naturalny wzrost ciał jamistych, który zależy od wielkości narządu rodnego. w związku z tym, oprócz psychoterapii, polecam moim pacjentom korzystać z tego narzędzia. w ciągu ostatnich trzech miesięcy, słyszałem dziesiątki podziękowania słów od mężczyźni, którzy byli w stanie zdobyć zaufanie do siebie i swoich możliwości”.

Komentarze i opinie klientów o średnich męskiej

prawdziwe opinie można znaleźć na oficjalnej stronie producenta, który posiada również pełną informację na temat suplementu. Większość mężczyzn mówić pozytywnie o nowym narzędziu. Jednak Internet coraz częściej zaczęli się spotykać i opinii o charakterze negatywnym. Ich pojawienie się jest związane z dystrybucją fałszywego stron internetowych-oszustw.

Jurij

“Ze względu na niewielki rozmiar nigdy nie zdawało relacje z kobietami Starałem się ignorować nowych ludzi, a moi przyjaciele byli żart -.. Nie bezsilny gdybym mógł postanowiłem spróbować przedłużacz, ale po tydzień miał być opuszczony, ponieważ penis był bardzo spuchnięte i był niebieski, ból był tak piekielny. dowiedział się o wypadku od reklamy w Internecie. Interesują, zaczął czytać opinii na stronach internetowych na temat tego żelu. Kto napisał, ale ja postanowiliśmy spróbować go dla siebie, co gorsza nie będzie. Pierwszy tydzień bez zmian, ale rano zaczął solidną pionu że zaczął myśleć o wizycie pani. Pod koniec drugiego tygodnia były pierwsze wyniki, mój mały przyjaciel nie był tak mały, jak wcześniej. w ciągu miesiąca wzrosła o 4 cm! byłem naprawdę w szoku. to, co ludzie mówią, ja naprawdę nie wierzę, dopóki to sprawdzić samemu. teraz można powiedzieć, że żel naprawdę działa!”.

Novel

“Oh żel dowiedział się od siebie nawzajem. Said korzystali powiększył penisa o 5 cali. Na początku myślał, że żartuję i rzuca mnie. Szczerze mówiąc, z ciekawości ośmielił się eksperymentować i porządek ten żel. Byłem zaskoczony, gdy po niektórych dwa tygodnie mój penis wzrosła prawie 2 cm i po wyprostowaniu było tylko żelazo. Doskonałe rzeczy, polecam dla wszystkich ludzi, którzy dbają jak dziewczyny z nimi w łóżku. “

Sprzedaje żel do rozszerzenia penisa

Wielu ludzi, słysząc o innowacyjnej zdziwieniem żelu gdzie kupić i nie wpaść na fałszerstwa. Oficjalna strona producenta – jedynym miejscem, gdzie można kupić produkt i być całkowicie pewni jego jakości. Link do strony producenta zostały przedstawione poniżej.

Aby zamówić narzędzie na oficjalnej stronie internetowej, aby wypełnić formularz, w którym chcesz, aby określić nazwę i numer telefonu. Styki Operator klienta w ciągu kilku minut po opuszczeniu wniosek o dalsze szczegóły dostawy. Płatność dokonywana jest dopiero po otrzymaniu dodatku. Producent gwarantuje pełną poufność dostawy.

Bożena Baranowska

20 lat Bożena Baranowska specjalista w dziedzinieProtetyk Słuchu: Wykształcenie zdobyte: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Wiedza i doświadczenie zawodowe zdobyte Warszawa

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...