Zdrowie i Ty

Handy Heater – opinie, komentarze, ceny, kup teraz

W naszym domu, baterie rzadko są gorące. Ale lubię chłodną temperaturę. I spokojnie robić prace domowe, a kiedy siadam do reszty – pokrycie nogi kocem. Problem polegał na tym, że do odwiedzenia mnie często przychodzą wnuki, i są niewygodne do gry w grubych kurtkach. Więc z powrotem na jesieni zacząłem szukać urządzenie jest w stanie szybko podnieść temperaturę w mieszkaniu i znalazła go w przenośnym piecykiem Handy grzejnika.

O tym urządzeniu znalazłem się przez przypadek. Kiedyś poszedłem do sąsiada na herbatę i zauważyła, że ​​jej mieszkanie jest trochę gorąco. Zacząłem szukać grzejnika, ale nie mógł go zobaczyć. Zauważywszy to, przyjaciel pokazał mi rękę na ścianie, gdzie wylot był bardzo mały, zgrabny box. Nie mogłem uwierzyć, że tak małe urządzenie daje tyle ciepła. W domu, poszedłem na oficjalnej stronie Handy grzałką, przeczytaj instrukcje i wykonane zlecenia.

Jak grzejnika Grzejnik Handy

Otwarcie paczki, widziałem jasne czerwone pudełeczko ze zdjęciem nagrzewnicy wystawianie swoich korzyści. Pomimo faktu, że informacja została sporządzona w języku angielskim, zdjęcia i schematy łatwo wyjaśnić, co jest tam napisane. Poza tym Internet ma instrukcje i film promocyjny w języku Europen. Samo urządzenie, tak jak oczekiwano, to bardzo lekkie i zwarte. (Wysokość – 15 cm, szerokość i głębokość – 9 cm)

Podgrzewacz Handy podgrzewacz ma małą wagę ze względu na fakt, że element grzejny z materiału ceramicznego, a obudową o wysokiej jakości termoplastycznego. Tylna część urządzenia ma wtyczkę do gniazdka. Dzięki tej poręcznej Podgrzewacz zdawała się wisieć na ścianie, bez zajmowania miejsca w pokoju. I poprzez przednią ścianę obudowy różnią się prądy ciepłego powietrza, napędzaną przez wentylator.

W instrukcji widziałem następujące parametry techniczne urządzenia:

  • zasilanie – 400 W,
  • napięcia – 220 V
  • poziom hałasu – 70 dB
  • programowalny regulator czasowy
  • ochronę przed przegrzaniem.

lubił że grzejnik Handy grzejnik funkcję kontroli parametrów termicznego. Tak więc, górna część ciała jest wyświetlacz, pod którym znajdują się przyciski „+” i „-”. Z ich pomocą wykazywały żądaną temperaturę, w której podgrzewacz wyłącza się automatycznie Handy. Aby wyłączyć urządzenie można również kliknąć czerwony przełącznik z boku. Oryginalna przenośny nagrzewnicy w dolnej części skóry jest wytłaczanie z literom tej nazwy i z boku. – zagłębienie na łatwość prowadzenia ręce

Przewijanie książek o pielęgnacji niemowląt, dowiedziałem się, że najbardziej komfortową temperaturę w pokoju + 22 ° C. Jest to i był narażony na wizyty wnuków. O znaczeniu zapobiegania zamrażania i przegrzania powiedzieć i pediatrów.

Po przeczytaniu tej opinii specjalisty, uświadomiłem sobie potrzebę zakupu i znaczenie funkcji termoregulacji grzejnika.

Co to grzejnik Handy grzałki w działaniu

I sprawdził warunki pracy urządzenia, ale nie chciał przybycia wnuków. Czekając poszedłem do forum aby przeczytać komentarze zwykłych ludzi, którzy już kupili Handy grzejnika. Należy zauważyć, że negatywne komentarze były nieliczne. Głównie były pisane przez ludzi, którzy potrzebują większej mocy grzejnika.

W ogóle takie komentarze były nieliczne. Większość ludzi pochwalił grzejnik, wskazał swoje zalety, byli zaskoczeni szybkiego nagrzewania pomieszczenia. Wiele z nich opisano stan komfortu podczas pobytu w domu, możliwość chodzić w pięknych ubrań, zmniejszając liczbę przeziębienia u dzieci.

Po raz pierwszy użyłem grzejnik Handy grzałki w dniu przybycia córką i wnukami. Rano lekko popchnął krzesła, żeby nie utrudniać przepływ ciepłego powietrza i włożeniu go do gniazda. Usłyszałem hałas wentylatorów, ale szybko przyzwyczaiłem się do niej i zatrzymał się zauważyć. Musiałem podnieść temperaturę pomieszczenia o kilka stopni, i poręczny ogrzewacz potrafiła zapewnić tego zadania w mniej niż godzinę, a potem zemdlał.

Córka i wnuki od razu zauważył, że mieszkanie jest ciepłe i ubrany w odpowiednią odzież. Dzięki grzejnika, byliśmy w stanie przez cały czas, aby spokojnie grać w gry planszowe, a po wnuk walcowane na podłodze samochodów, i wnuczka w pobliżu, i zbudował wieżę z klocków. Kiedy dzieci poszły do ​​pracy na zewnątrz, otworzyłem okno, aby przewietrzyć pomieszczenie, a następnie ponownie włączył grzejnika.

przed snem, że niewielkie zmniejszenie temperatury pokojowej gorąco pod kocem, a rano ponownie podniesione do wygodnego 22 ° C.

Jak kupić prawdziwe grzejnik Handy ogrzewacz

Obecnie w sklepach można zobaczyć szeroką gamę grzejników w pomieszczeniach. Ale wiele z nich ma istotne wady. Masywna bateria olej zajmują dużo miejsca i są niewygodne podczas poruszania się po mieszkaniu, podczerwień są drogie i zużywają dużo energii i tanie nagrzewnice często rozbić i stworzyć problemy z transakcją. Więc proponuję zamówić online, niezawodne, sprawdzone urządzenie – przenośny grzejnik Handy grzejnika. Po tym wszystkim, to ma następujące zalety:

  • wykonana z materiału wysokiej jakości,
  • szybko nagrzewa się powietrze w pomieszczeniu,
  • istnieje możliwość wyboru temperatury;
  • nie zrobić hałas, nie wydziela nieprzyjemnych zapachów;
  • zużywają małe ilości energii elektrycznej.

Córka był tak zadowolony z grzejnika Grzejnik Handy że poprosiła mnie zamówić jej to samo. Po tym wszystkim, wnuki przychodzą do odwiedzenia nie tylko mnie, ale urządzenie jest dość lekki i kompaktowy. Pasuje łatwo w torbie i szybko ogrzewa powietrze w każdym pomieszczeniu. Funkcja ta jest przydatna Handy Grzałka jest często wymieniany w pozytywne komentarze ludzi na forum.

Aby zamówić grzejnik Handy ogrzewacz I było łatwe. W dolnej części oficjalnej stronie Wypełniłem ankietę, wpisując w polu z nazwą i numerem telefonu komórkowego. Potem liczba ta Zadzwoniłem Manager, aby określić adres najbliższej poczcie i inne szczegóły zamówienia. Cztery dni później otrzymała zgłoszenie wiadomość tekstową dostawy towarów, a potem poszedłem na pocztę, upewnij się, że jest to grzejnik i zapłacił za to.

użyłem grzejnik Handy grzejnik na całą jesień, zimę i wiosnę, 1-2 razy w tygodniu. Przez cały ten czas nigdy nie dał mi żadnych kłopotów czy problemów. To działało w porządku, głośne brzęczenie i zapach spalenizny czułem. Inne dni Trzymam go w pudełku w szafie. Myślę, że to będzie trwało mnie więcej niż jeden rok. Więc mogę śmiało polecić to urządzenie do wszystkich osób mających problemy z ogrzewaniem.

Krzysztof Głowacki

20 lat Krzysztof Głowacki pracuje jakoHigienistka Szkolna:Kontakty i wiedza teoretyczna z - Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach Zaangażowanie w życie społecze w mieście Lublin

Znajdziesz ciekawe informacje

You may also like...