Nautubone - Sprawdzamy, czy warto Kupując ten produkt? I ile to kosztuje
Zdrowie

Nautubone – Sprawdzamy, czy warto Kupując ten produkt? I ile to kosztuje

A siedzący tryb życia i złe odżywianie, w końcu doprowadzi do choroby zwyrodnieniowej stawów. Większość wspólne problemy występują u osób w wieku 40 lat i więcej, ale młodzież ta diagnoza nie jest wykluczone.

, aby powrócić do normalnego trybu pracy i stanu stawów, zajmie wiele miesięcy, a może nawet lat. W tych przypadkach są z pomocą biologicznie aktywnych dodatków, które to nowoczesny naturalnych substancji, które mają na celu rozwiązanie przyczyny choroby.

Kapsułki z Artravel zostały starannie dobrane z myślą, aby pomóc ludziom z chorobami stawów, kręgosłupa i wielu innych składników układu mięśniowo-szkieletowego.

Produkt ten

Nautubone/14.jpg” alt=”” class = “alignright” width=”320″ height=”147″ />

został stworzony wyłącznie z naturalnych składników, to przyczyni

się do powrotu i zachowania dobrego zdrowia i poprawie wielu procesów życiowych w organizmie związane z układu mięśniowo-szkieletowego.

Jak są kapsułki?

Glukozamina jest głównym składnikiem kapsułek Artravel, który przewiduje tworzenie tkanki łącznej i działa jako glycosamineglycanes substancji i glikoprotein. Ze względu na właściwości substancji kurację usprawnia proces budowania więzadeł, kości, ścięgna, paznokcie, skóra, oczy i zastawek serca.

Równie ważne jest rola glukozaminy w produkcji tajemnicy błonach śluzowych układu oddechowego, układu moczowego i przewodu pokarmowego.

wystarczająca ilość glukozaminy w korpusie zmniejsza ból zapalenia kości i stawów, poprawę ruchomości stawów, zmniejszenie objawów, dróg oddechowych, astmy i reakcji alergicznych żywności, korzystne działanie w leczeniu chorób skóry.

skład i działanie elementów

siarczan glukozaminy. Zawarte w klasie chondropatią, które są bardzo skuteczne w chorobach stawów. Materiał ten składa się ze związków o Aminokwasy i glukoza, że ​​zawiera glikoproteinę tyroglobulina zaangażowane w procesach reakcji kondensacji cząsteczek diyodtirozina w tarczycy.

Szeroka dystrybucja glukozaminy w przyrodzie potwierdza fakt, że jest on częścią ogromnej ilości polisacharydów, które stanowią tkanek kręgowców, jest głównym składnikiem chityny – w „budulca” z szkielet raki, owady , kraby, itp.

Element ten znajduje się w polisacharydów w tkance łącznej glikoproteiny osocza, oligosacharydy mleka i grupy specyficznych substancji z krwi;

Suchy ekstrakt z kory wierzby białej (składającego katecholo taniny, substancji żywicznych, flawony, witamina C i glikozydu, salicyny, przy rozszczepialnych pochodne kwasu salicylowego i glukozy w wyniku interakcji z silikaty enzymu).

białe kory wierzby ma przeciwgorączkowe, przeciwzapalne, przeciwbólowe i suplementy moczopędne, stymuluje przemianę

materii w stawach, poprawia usuwanie kwasu moczowego z organizmu. Stosowanie ekstraktów wodnych kory skutecznie wydłużone krwawienie i choroby wirusowe.

największe wykorzystanie kory wierzby jest oznaczony na artretyzm i reumatyzm stawów;

kwas askorbinowy i witamina C Dostarcza to grup sulfhydrylowych enzymów, które tworzą kolagenu i wewnątrzkomórkową strukturalny składnik uczestniczy w tworzeniu zębów, chrząstki, kości, gojenie się ran,

tlenek magnezu. Magnez jest zawarta w złożonym białka, znane jako metaloproteiny, włączając w to metale, grupy niebiałkowych.

składnik jest środkiem pobudzającym, że polepsza działanie enzymów i zwiększa ich działanie.

Jony

magnezu są zaangażowane w biosyntezę białka niezbędne do integralności rybosomów i reakcję aktywowanych aminokwasów. Ponadto, substancja ta pomaga wytwarzać chainposition, acetylo-CoA i fosfocholina

Suchy ekstrakt skrzypu.

ma uniwersalnych funkcji farmakologiczne, zwiększa działanie moczopędne, zapalenie ulgi w przyspiesza gojenie, przestaje długotrwałe krwawienie i ma właściwości dezynfekujące.

stabilizuje przemianę soli w wodzie, wykazuje ciała toksyn i szkodliwych cholesterolu tworzy kory nadnerczy, zapobiega występowaniu kamieni moczowych zwiększa przemianę ogólne i wzmacnia układ odpornościowy;

mleczan wapnia. Stanowi on ciało następujące funkcje: łącznikiem pomiędzy białkami strukturalnymi, ujemnie naładowane fosfolipidy i glikoproteiny, co stabilizuje błony komórkowe

 1. Tworzy komunikacji międzykomórkowej do zbijania się komórek w procesie adhezji – tworzenie tkanki;
 2. funkcje strukturalne z tworzywa sztucznego i są przypisane do wapnia, ze względu na fakt, że jest on częścią oksyapatyt, głównym składnikiem mineralnym tkanki kostnej. Microcrystals tej substancji zapewniają sztywność tkankach kości;
 3. stymuluje włókien nerwowych tkanek i mięśni Skraca
 4. Aktywacja hormony i enzymy odpowiedzialne za krzepnięcie krwi;
 5. reguluje przepuszczalność błon komórkowych, pobudza usuwanie radionuklidów i sole metali ciężkich z ciała posiada antyalergiczne działanie antyoksydacyjne.

Substancje pomocnicze:

 • dwutlenek krzemu. Zapewnia syntezę białka w tkance łącznej, nabłonkowej i głównym substancji plastycznych chrząstki – kolagen,

  co przyczynia się do przedłużenia i konstrukcji tych materiałów sprawia, że ​​są bardziej elastyczne i trwałe

 • Laktoza jednowodna
 • stearynian wapnia.

Wskazania do stosowania Nautubone

Kapsułki Artravel stosowany w chorobie zwyrodnieniowej stawów i podobnych chorób jak naturalny metabolit w celu lepszą ochronę chrząstki stawowej.

Ponadto, produkt ten jest zalecany do stosowania w przypadku gdy:

 • kości i stawów;
 • gonarthrosis
 • stawów;
 • kości i stawów;
 • Spondileza
 • Osteochondrosis kręgosłupa;
 • deformacji stawów;
 • scapulohumeral periarthritis.

Kapsułki z Artravel nie użyteczne we wszystkich przypadkach. Zatem, kompleks substancji naturalnych, nie zaleca się stosowania

 • Jeśli występują reakcje alergiczne na składniki produktu;
 • W czasie ciąży i laktacji.

Dorośli brać doustnie jednej kapsułki 3 razy dziennie – rano, po południu i wieczorem podczas posiłków. Kurs powinien trwać od 4 do 6 tygodni.

Release postać

kapsułki 500 mg 30 kapsułki 1 opakowania.

Okres trwałości i przechowywania

Kapsułki odpowiednie do 24 miesięcy, pod warunkiem, że będą one przechowywane w suchych, zabezpieczone przed działaniem promieni słonecznych, niedostępne dla dzieci miejscu, w temperaturze 25 stopni Celsjusza.

protokołów badań

 • ekspertyzy fsbi „Instytut Żywienia” RAMS Nr 72 / E-695 / B-12 datowane 08.09.2012 roku;

Zastosowanie Artravel dodatek w leczeniu stawów

Jednym z najsłabszych, najbardziej podatne na zmiany patologiczne działek aparatu ruchowego człowieka jest chrząstka pokrycie powierzchni zawarte w związku wyrażania kości.

Mianowicie chrząstki stawowej odgrywa rolę amortyzatora ograniczania ciśnienia i napięcia na powierzchni współpracującej w połączonych kości i zapewnienie ich gładkie przesuwanie się względem siebie.

kompozycja chrząstki stawowej, która jest rodzajem tkanki łącznej zawiera komórek chrzęstnych – chondrocytów (których zawartość w chrząstce około 2%) i macierzy zewnątrzkomórkowej – matryca (co stanowi 98% całej struktury tkanki chrząstki).

kolei chrząstki składa się z 9% do 91% kolagenu i proteoglikanów (związki vysokomolekulyarnykh heteropolisacharydy składające się z glikozoaminoglikanów (95%) i białka (8-10%).

Główną funkcją komórek chrząstki chondrocytów jest synteza z głównych składników macierzy chrząstki, kolagen i proteoglikany (proteoglikanów obecnych w kompozycji chrząstki stawowej w postaci glukozaminy, chondroityny i hialuronowy kwasu).

Po wyraźne właściwości hydrofilowych proteoglikany zapewniają optymalne nawilżanie chrząstki stawowej oraz wspieranie normalnego smarowania i własności amortyzujące maziowej (komórki błony maziowej) płynu , który jest głównym „dostawca” niezbędnych witamin enzymy i minerałów tkanki chrzęstnej (w cieczy maziowej proteoglikanów występują głównie w postaci kwas hialuronowy).

naruszenie procesów metabolicznych w chrząstce stawowej, z reguły powoduje naruszenie metabolizmu proteoglikanów (zawierające glukozaminę) powoduje pogorszenie właściwości hydrofilowe, które prowadzi do znacznego zmniejszenia zawartości wilgoci w chrząstce stawowej, a także w patologicznej zmiany struktury macierzy zewnątrzkomórkowej, (chrząstki w tym przypadku traci elastyczność, cienki nierównomierny, pęknięcia). Ponadto , zmniejszenie stężenia proteoglikanów pogorszeniu lepkosprężystych i właściwości smarujących mazi stawowej, co pociąga za sobą rosnące tarcie stawów i wadliwego odżywiania chrząstki, co prowadzi do przyspieszonego zużycia i ścierania w chrząstce stawowej. Pod chrząstki stawowej kości stopniowo zagęszcza rośnie nierównomiernie na boki, która znacznie ogranicza ruchomość przegubu jest powodem jego dalszego odkształcenia. Maziowej chorej połączenia wytwarza płyn maziowy, zawierające w swym składzie substancje zwiększające ból, powodujące pęcznienie i przyspieszenia procesu degradacji chrząstki i inne struktury stawu, co prowadzi ostatecznie do znaczącego ograniczenia stawów stawowych.

Balsam dla stawów i kręgosłupa “Schuster Artravel”

balsam do stawów i kręgosłupa „Schuster Artravel”, wytwarzane przez ekstrakcję wodną ekologicznie czystych materiałów roślinnych, nie zawiera w swoim składzie od alkoholu, jak również wszelkie smakowo-zapachowe i barwiące.

balsam do stawów i kręgosłupa „Schuster podróży”: siarczan glukozaminy, wodne ekstrakty: głóg owoców, korzeni i kłączy Marsh cinquefoil, róży mogą czarnych owoców porzeczki (” owoce podkrovi “), owoce popiołu góry, korzeni lukrecji, kłącza Hedysarum herbaty (” rED główny “), Chaga (brzozy Grzyb), skrzyp, kwas cytrynowy, cukier.

i-Leczenie profilaktyczne właściwości składników balsamu “Schuster Artravel”

Glukozamina, kluczowym składnikiem balsam dla stawów i kręgosłupa „Schuster Travel”, który jest rodzajem proteoglikanów (substancje tworzące tkankę łączną – fundament chrząstki stawowej, krążków międzykręgowych, ścięgna , więzadła) przyczynia się do przywrócenia normalnej struktury i funkcjonalności chrząstki stawowej, ale również znacznie poprawia właściwości smarujące i amortyzujące płynu maziowego . Dlatego związki glukozaminy są częścią wiele dodatków farmaceutycznych chondropatią stosowane do leczenia różnych chorób stawów i kręgosłupa, spowodowanych przez zmiany zwyrodnieniowe, dystroficznych chrząstki. Czytaj więcej o kompozytowych elementów tkanki chrzęstnej stawów można znaleźć w tym artykule „naruszenie procesów metabolicznych w chrząstce stawowej jest jedną z przyczyn chorób stawów”).

Ze względu na obecność w kompozycji złożonych składników roślinnych (ekstrakty ziół) balsam do stawów i kręgosłupa, „Schuster podróży” dla organizmu ludzkiego doskonałe źródło witaminy C, taniny, flawonoidy, makro – i mikroelementów – substancji, które w dużej mierze zależy od zdrowia stawów i innych składników układu mięśniowo-szkieletowego

.

zawarta we wszystkich składników roślinnych balsam „Schuster Artravel” flawonoidy wykazują działanie przeciwzapalne, przeciwbakteryjne, przeciwalergiczne, przeciwrakową antiedemic, właściwości uspokajające, a także mają wyraźne działanie antyoksydacyjne, chroniące stawów i innych części układu mięśniowo-szkieletowego System przed szkodliwymi atakami wolnych rodników i różnymi infekcjami. Ponadto, ze względu na silne właściwości przeciwbólowe flawonoidów zawarte w cinquefoil, lukrecji, czerwony korzenia Chaga, owoce głogu, popiół góry, dzikiej róży i czarna porzeczka balsam „Schuster Artravel”jest bardzo skutecznym sposobem na wyeliminowanie bólu, związanego z reguły większość chorób kręgosłupa i stawów. Zawarte w tej balsamu flawonoidy wykazują bardzo korzystne dla różnych procesów metabolicznych w ciele człowieka, w szczególności o właściwościach moczopędnych, pomaga normalizować metabolizmu wody słonej organizmu uniemożliwia gromadzenie stawów kręgosłupa i kwasu moczowego i w ten sposób zmniejsza się ryzyko rozwoju choroby zwyrodnieniowej stawów i skazy moczanowej.

w połączeniu z witaminą C (zawartych w nich składników balsam „Schuster Artravel” jako cinquefoil, głóg, róży, jarzębina, czarna porzeczka, lukrecja) flawonoidy wykazują doskonałe wzmocnienia i oczyszczają ścianki naczyń krwionośnych, zmniejszają przepuszczalność naczyń włosowatych i poprawiają krążenie w obszarze chorobowo stawu lub kręgosłupa. Należy zauważyć, że jest to naruszenie ukrwienie tętniczek i kapilar znajdujących się w obszarze stawu złącza są często przyczyną niedożywienie chrząstki stawowej i części spodniej części tkanki kostnej, co prowadzi do rozwoju niektórych choroby zwyrodnieniowe stawów.

Witamina C (rekord treści są zawarte w balsam „Schuster Artravel” dzikiej róży i czarna porzeczka) zwiększa przeciwutleniające ochronne i przeciwzapalne działanie flawonoidów a także jest bezpośrednio zaangażowany w syntezę fibroblastów (komórki skóry właściwej) kolagenu (główne białko budowy chrząstki i tkanki kostnej) i inne odmiany tkanki, która tworzy torebki stawowej dysków międzykręgowych, ścięgna i ścięgna i inne elementy nośne układu mięśniowo-szkieletowego.

W balsamu „Schuster Artravel” ekstrakty popiołu góry i róży oprócz dużej zawartości witaminy C są również wysokie stężenia witaminy K i P przyspieszenia regeneracji kości i chrząstki złamania, choroby stawów i kręgosłupa.

Garbniki , który jest bogaty w większości roślinnych składników balsam “Schuster Artravel” (cinquefoil, głóg, Rowan dzikiej róży, czarne porzeczki, lukrecja, Chaga czerwony korzeniowe) znacznie zwiększyć przeciwutleniacz i efekt przeciwzapalny witaminy C i flawonoidów, a także ma właściwości ściągające i hemostatyczne, , dlatego powszechnie stosowany w skład leków stosowanych w celu wyeliminowania kapilary krwawienia i przyspiesza gojenie ran, oparzeń i innych uszkodzeń skóry. Leczenie i ochronne właściwości przeciwutleniające również karoten (prowitamina A) zawartych w nich składników balsamu “Schuster Artravel” w cinquefoil, głóg, czarnej porzeczki.

System

mięśniowo-szkieletowe, jak również całe ciało ludzkie podatne na nieodwracalne zmiany wiekowych. procesy starzenia są integralną częścią naszego życia i nie ma ucieczki.

Siedzący tryb życia, złe środowisko, złe nawyki. – to wszystko gani przebieg procesu starzenia oraz zwiększa związane z wiekiem zmiany negatywne

ważną częścią układu mięśniowo-szkieletowego, jak stawy i chrząstki, który zapewnia amortyzację i działanie łagodzące na powierzchniach łączących wspólnych kości są szczególnie narażone na zużycie i rozdarcie i stopniowe odkształcanie w ostatnich latach, ponieważ są one narażone stałe tarcie.

W rezultacie, wraz z wiekiem, wielu ludzi zaczyna cierpieć z powodu zapalenia stawów i choroby zwyrodnieniowej stawów.

bez zbytniego ugrzęznąć w zawiłości mechanizmów syntezy i degradacji chrząstki, to można zauważyć, że głównym budulcem chrząstki są elementy, które tworzą tkankę łączną, która jest podstawą do chrząstki, więzadeł, ścięgien i krążki międzykręgowe. Składniki te są znane jako proteoglikany.

Oni należą do klasy węglowodanów, dla normalnego funkcjonowania układu mięśniowo-szkieletowego, ciało musi być regularnie aktualizowana z powodu braku proteoglikanów w organizmie często prowadzi do nieodwracalnych zmian zwyrodnieniowych w stawach.

Glukozamina jest A chrząstkę środki należące do glukozaminoglicanov podgrupy. Jego stosowanie przyspiesza regenerację tkanki łącznej chrząstki stawowej w chorobach zwyrodnieniowych układu mięśniowo-szkieletowego w przyrodzie.

balsam gojenie Artravel opracowane pod nazwą handlową Shuster farmaceutyczny, to produkt naturalny, ziołowe, naturalne źródło glukozaminy, flawonoidów i witamin.

balsam jest przeznaczony w szczególności do zapobiegania chorób kręgosłupa i stawów, i jest wykonana w drodze ekstrakcji wodą roślinnego nie zawiera alkoholu i barwiących oraz smakowo-zapachowe.

wystarczającą ilość glukozaminy, który jest głównym składnikiem Artravel balsam, specjalnie zaprojektowanego dla zdrowia stawów i kręgosłupa, odtwarza strukturę i funkcję chrząstki wznawia, co przyczynia się do lepszego amortyzację i smarowych działanie płynu maziowego. To dlatego glukozamina jest często dodawane do składu wielu suplementów-chondropatią, stworzony specjalnie w celu zapobiegania i leczenia schorzeń stawowych i zwyrodnieniowe kręgów wywołanego-dystroficznych zmian w chrząstce. duża liczba leczniczych ekstraktów roślinnych w balsamem Artravel pozwala biologicznie aktywny dodatek do działania jako jeden z najlepszych źródeł flawonoidy, witaminę C, garbniki, mikro i makro, które odgrywają kluczową rolę w utrzymaniu dobrej kondycji stawów i wiele innych mechanizmów układu mięśniowo-szkieletowego.

żel Artravel dla połączenia

Przegląd popularnych środków od bólu w stawach Artravel. Zasada działania, wskazania, przeciwwskazania, składu i inne informacje

Czym jest Artravel?

życie w pełni ludzkie jest niemożliwe bez aktywności fizycznej. Nawet proste czynności, takie jak gotowanie, numerem telefonu, przewracać strony książek itp towarzyszą skoordynowanej pracy stawów.

Gdy są zdrowe, wszystkie małe prace mechaniczne, czy to krzyż szwy lub przykręcenie śruby, jest szybki i bezbolesny.

Ale jak tylko stawy zaczynają rozpalać, tracą ruchliwość i zmienić jej strukturę, realizację nawet najbardziej prostych zakrętów zadaniowych na mąkę.

Ból stawów może wystąpić z wielu powodów. Wśród nich są: stany zapalne, skutki chorób (angina, grypa), urazy, stres, wysokich obciążeń, słabe krążenie itp

.

Szybka reakcja na pogorszenie elementów łączących zapewnia szybkie uwolnienie od dolegliwości.

Testowany klinicznie, zaufany przez setki mężczyzn i kobiet żel Artravel jest jednym z niewielu nowoczesnych pojazdów, które mogą całkowicie pozbyć się bólu stawów.

składników produktu leczniczego są dobrane w taki sposób, aby usunąć większość z powyższych przyczyn nieprzyjemnego ból stawów.

Jak działa Nautubone

Żel Artravel dostępne dla osób mieszkających w każdym mieście UE i bliskiej zagranicy (na przykład w Moskwie, Barnauł, Petersburgu, Kijowie, itp.

) jest źródłem substancji, które mają pozytywny wpływ na zdrowie stawów. Garbniki, flawonoidy, witaminy, minerały

Aktywne składniki produktu wyeliminować nie tylko ból między kości, ale także bóle mięśni oraz dolegliwości w kręgosłupie.

efekt pojawia się w żelu

 • odżywianie regeneracji tkanki łącznej chrząstki stawowej;
 • spowolnienie procesu destrukcji elementów łączących i tkanek kręgowców związanych z czynników związanych ze starzeniem się;
 • odtworzenie naturalnej struktury chrząstce, tkance kostnej, zwłaszcza w okresie pooperacyjnym lub po urazach;
 • normalizacji równowagi w tkance chrzęstnej, stymulując wytwarzanie kolagenu, smarowanie stawów.

Zastosowanie Artravel będzie:

 • rozwój ruchliwości międzykostnej stawów;
 • usunięcie bólu, bóle dyskomfortu, zapalenie, obrzęk,
 • utrzymania lepkości płynie stawowym
 • normalizacja interarticular poślizgu.

Unikalny produkt, który można zamówić na oficjalnej stronie dystrybutora, będąc w dowolnym mieście UE (Omsk, Samara, Penza, itp), Ukraina, Białoruś i Kazachstan, jest to doskonały środek zapobiegawczy przeciwko chorobie zwyrodnieniowej stawów, choroba zwyrodnieniowa płyty, zapalenia stawów i innych chorób. W połączeniu z konwencjonalnym leczeniem pomaga w krótkim okresie do złagodzenia nieznośny ból stawów, kręgosłupa, a nawet mięśnie.

Skład Nautubone

Żel do stawów Artravel jest opatentowany wzór, przy czym wszystkie składniki są całkowicie trawione przez ludzki organizm. Główne składniki:

 • mrówkowy alkoholu. Sprzyja poprawie ukrwienia tkanek, zmniejsza ból, zmniejsza stan zapalny. Często stosowane w tradycyjnej medycynie na zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów, bóle reumatyczne, mięśni, skręcenia stawów. Ma działanie antybakteryjne. Uruchamia proces regeneracji tkanki. Przyczynia się do szybkiej penetracji aktywnych składników żelu pod skórą.
 • glukozaminy. Wpływ na metabolizm chrząstki. Czułość łagodzi ból. Stymuluje produkcję kolagenu. Ma właściwości przeciwzapalne. Przywraca ruchomość stawów. W ubiegłym wieku z powodzeniem stosowany w leczeniu różnych chorób układu mięśniowo-szkieletowego.
 • Collagen. Jest podstawą tkanki łącznej. Zapewnia jej wytrzymałość i elastyczność. W kompensuje żel do niedoboru kolagenu, poprawiając w ten sposób stan chrząstki stawowej.
 • olejek eukaliptusowy. Znany ze swojego efektu przeciwbólowego. Wykorzystywane do zapalenia stawów, stłuczeń, skręceń i innych zamkniętych urazów, reumatyzm, bóle mięśni. Usuwa opuchliznę.
 • olejek goździkowy. Poprawia krążenie krwi. ból ulgi po intensywnym wysiłku. Pomaga zwichnięcia, uszkodzenia stawów. Potrzebą znane środki antyseptyczne, przeciwbakteryjne, przeciwzapalne.
 • mentol. Często stosuje się do wytwarzania leków przeznaczonych do łagodzenia bólu stawów i mięśni.

Jak ubiegać się Nautubone

Przed użyciem Artravel żel, który można zamówić w Kursk natomiast w Nowoczerkasku, a nawet w Doniecku skóry na obszarze problem musi być dokładnie czyszczone.

Relacja

Artravel przedstawiony do zastosowania w:

 • stawów, gonarthrosis
 • osteochondroza, zapalenie stawów, choroba zwyrodnieniowa stawów,
 • zapalenia stawów;
 • spondileza
 • rwa kulszowa;
 • łopatkowo periarthritis
 • ból mięśni, plecy, szyję, kręgosłupa;
 • wiele deformacji stawów, skręcenia.

Również narzędzie jest używane w celach zapobiegawczych: podeszłym wieku; otyłość; znaczny wysiłek fizyczny; dla wczesnej rehabilitacji po złamaniach.

Żel do stawów Artravel wzmacnia łącznej ścięgien sprzyja regeneracji kości i mięśni i struktur łącznej układu mięśniowo-szkieletowego.

Przeciwwskazania

Produkt

medycznych jest dobrze tolerowane. Przeciwwskazania do stosowania prawie żaden. Żel nie jest zalecane u osób z ciężkimi oparzeniami, poważnych cięć lub innych urazów skóry na obszarach problemowych. Indywidualna nietolerancja na jeden lub więcej składników może spowodować odrzucenie wykorzystania funduszy.

Przed zastosowaniem jest przeprowadzenie testu Alergia: nanieść niewielką ilość żelu na moim łokciu. Jeśli po 2 godzinach nie ma reakcji Artravel ciebie. Unikać kontaktu z oczami i błonami śluzowymi.

Cena

Oficjalne oferty dystrybutor kupować Artravel w tej cenie:

 • w UE – …;
 • 55km UE
 • Kazachstanie – 5 490 TNG
 • na Ukrainie – 399 UAH;
 • na Białorusi. – 299 000 b.R

Gdzie kupić

Apteki narzędzie to nie jest na sprzedaż. Aby zamówić żelu Artravel, należy odwiedzić oficjalną stronę internetową realizatora. Tam znajdziesz wszystkie informacje na temat produktu, płatności, wysyłki i gwarancji.

Przegląd popularnych środków od bólu w stawach Artravel. Zasada działania, wskazania, przeciwwskazania, składu i inne informacje

Co to Artravel? W pełni ludzkie życie jest niemożliwe bez aktywności fizycznej.

Nawet proste czynności, takie jak gotowanie, numerem telefonu, przewracać strony książek itp towarzyszą skoordynowanej pracy stawów. Gdy są one zdrowe, wszystkie …

Rozwiązanie bólu stawów – żel Artravel

Wiele osób cierpi z powodu bólu w stawach i dotyczy to nie tylko osób starszych. Choroba tego rodzaju jest dużo „młodszy”. Może to być zapalenie stawów i choroba zwyrodnieniowa stawów, nowotworów, osteoporozy indukowanej itp producentów z farmacji emisji do leczenia Artravel. I tak, jak ta choroba nie uciekł mi, postanowiłem wypróbować jego działanie na sobie.

I dowiedział się o nim wędrować wokół miejsca, które pomoże mi wyrazić traktować ich przewlekłe choroby. Zamówiłem jednym z miejsc, przesyłka przybyła w ciągu dwóch tygodni, a ja mieszkam na obrzeżach naszego wielkiego kraju. Przede wszystkim spojrzałem na: okna, sama, że ​​rury, gdzie jest napisane. Cóż, teraz postanowił powiedzieć. W magazynu & gt; & gt

powoduje chorób stawów

Ludzkość cierpi na choroby stawów, ze względu na fakt, że starożytny przodek postanowił stanąć w pionie. Od tego czasu, zawsze mamy obciążenie całego układu kostnego pod wpływem grawitacji.

w obszarze jej stałego ciśnienia i stałej ruchu (lub innych przyczyn) nie ma pogorszenia między chrząstki, kości zaczną ocierać się o siebie i zakrzywiony. W rezultacie osoba doświadcza rozdzierający ból i ograniczenia w ruchu.

Z powodu choroby te są niemal zawsze stają się przewlekłe, to jest bardzo trudne do wyleczenia (czasem jest to niemożliwe do osiągnięcia odzysku). Więc trzeba zrozumieć, że lepiej jest zrobić, aby rozpocząć profilaktykę niż drogiego i długotrwałego leczenia. Tu przyjść z pomocą nowego balsamu Artravel.

Główne cechy i skład

Substancja lecznicza dodatek w naszym rozumieniu. Jest to raczej dodatek, który jest bardzo dobry do wykorzystania w profilaktyce, jak kolejnym narzędziem do podstawowego leczenia.

Ale maść piękno jest to, że jego skład jest niepowtarzalny i działa on w taki sposób, który pomaga organizm ludzki nie trzeba tracić swój układ kostny przed czasem, w tym własnych wewnętrznych potencjałów regeneracji.

Rozważmy komponenty Artravel żelu:

 • Kolagen jest białkiem, które jest istotne dla konstrukcji i regeneracji tkanek w organizmie. To jest podstawa chrząstki, kości i ścięgien, jak wiemy, kolagen w organizmie przestaje się rozwijać w wieku 21 lat, więc przepływ niego z zewnątrz po prostu musiał.
 • owoce głogu w maściach Artravel. – pomóc w procesie metabolizmu, co poprawia ogólny stan zdrowia, pomaga w pracy układu krążenia lepiej, dostarczając uszkodzoną tkankę z krwi i składników odżywczych, odpowiednio
 • mrówkowy alkohol przeciwzapalne. Nawet nasi przodkowie używali do leczenia bolesnych stawów, zanurzając je w sterty mrówek. Nowoczesnej farmakologii, ale ze względu na wielkość produkcji alkoholu, wytwarza w procesach syntezy organicznej.
 • Olejek goździkowy, który jest lekarstwem na bóle stawów – ma właściwości przeciwwirusowe i przeciwbakteryjne, a akcja jest porównywalna do olejów iglastych. Bardzo dobry regulują krążenie krwi.
 • Mentol działa jako łagodny znieczuleniu miejscowym i jako środek antyseptyczny i przeciwbólowy.
 • Czerwony korzeń ma działanie edematous, przeciwzapalny, regenerujący i wzmacniajace.
 • Marsh cinquefoil -, ma wyraźny przeciwobrzękowe i przeciwrakowego środka
 • lukrecji. – działa jako gojenia rany i przeciwzapalne
 • skrzyp ma działanie moczopędne, usuwa nadmiar wilgoci z zapalnie stawów ułatwienia dalszej obróbki.
 • Chaga. – jej obecność w balsamem Artravel ze względu na jego przeciwbólowych
 • Dogrose jagody – owoce zawierają duże ilości witamin z grupy B, które do pewnego stopnia mają funkcję regeneracyjną. Ponadto zawiera witaminy E, P, C, K. Wspierają one korpusu w odpowiednim sygnale. Dodatkowo, wiele minerałów śladowych również pomagają organizmowi w walce z chorobą.
 • porzeczka jagody to skarbnica witamin i minerałów. ma także dość silne działanie przeciwwirusowe. A kiedy choroba elokwentny ma przyczynę w postaci wirusów, obecność narzędzia jest uzasadnione.

Zastosowanie

Chore część stawu zastosować żel Artravel i wcierać w skórę delikatnymi ruchami aż do całkowitego wchłonięcia. Narzędzie nie przemywa się podczas obróbki, musi gromadzić się w organizmie w okresie leczenia.

Suplement jest przeznaczony do działania w dwóch kierunkach. Na usunięciu procesu zapalnego, poprawiają krążenie krwi i tkanek w celu zapewnienia pacjentom substancji leczniczych

Przeciwwskazania narzędzia są prawie na miejscu, jak każdy suplement zewnętrznego. Chyba że osoba ta nie jest oczywista nietolerancji na którykolwiek ze składników.

Przed zastosowaniem zachęca do badania reakcji alergicznej. Nałożyć niewielką ilość Artravel zgięciu łokcia i moczyć w ciągu dnia.

Jeśli nie wykazywał żadnego działania niepożądane, można bezpiecznie korzystać.

Jak pomogłem narzędzie

Przewlekła choroba stawów mam i oczywiście zrobić leczenie, ale to suplement Kupiłem go i używać go jako kompleksowego leczenia oraz w okresach między głównym leczenia. No to pomaga, gdy używany przez dłuższy czas podczas pracy w kraju.

Co chcę powiedzieć o wynikach: a. Bardzo dobrze łagodzi ból i stan zapalny, a przyjemny chłód w tym przypadku jest bardzo orzeźwiający i sprawia ból mniej zauważalne

Chcę dać rady dla tych, którzy zdecydowali się kupić bóle stawów remedium – uważnie przyjrzeć się opakowaniu: powinien być schludny, gładka, czcionka nie jest rozmyte, i jasne. Rura bez uszkodzeń i skaz. Mówię to z faktu, że po pierwsze, jest to możliwe, aby kupić fałszywe, a po drugie -. To twoje zdrowie i Twój ulubiony organizm, konieczne jest, aby zwracać uwagę na to

W końcu doszliśmy do wniosku, że Artravel żelu odpowiedniej dla utrzymania układu kostnego w dobrym stanie i dosłownie everyone chorych i zdrowych ludzi, nie powodując żadnych szkód. Można go polecić osobom, które ze względu na charakter swojej działalności przeżywa wysoką aktywność fizyczną i sportowców.

Źródło: https://obzornash.ru/ot-boli-v-sustavah-gel-artrovel/

Artravel – niezbędnym narzędziem dla stawów i kręgosłupa

stawów -. Najsłabszych spot aparatu ruchowego człowieka, który jest przedmiotem nieprawidłowości i deformacji z powodu wielu przyczyn

Stawowych chrząstki stanowi rodzaj tłumika pod ciśnieniem ochrony spoiny restartowania, a także gwarantuje gładkie przesuwanie się kości stawu łącznie.

Artravel to linia produktów przeznaczonych do wspierania i stawów i chrząstki normalnego funkcjonowania.

chrząstki stawowej, funkcję, tkanka łączna jest prawie w całości składa się z matrycy z kolei pozakomórkowej matrycy 91% związków o wysokiej masie cząsteczkowej, w medycynie nazywany proteoglikanu. Niewiele osób wie, co znaczenie proteoglikanów i są one rzeczywiście utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia chrząstki stawu, zapewnienie normalizacji amortyzację i funkcji smarnych płynu stawowego.

Linia suplementów Artravel Shuster oferuje niezastąpioną pomoc dla prawidłowego funkcjonowania stawów, ponieważ wszystkie narzędzia polegać na glukozaminy. Glukozamina jest jednym z rodzajów protheoglicanov, których znaczenie jest opisana powyżej.

Każda choroba stawów rozpoczyna się od tego, że chrząstka traci swoje właściwości amortyzujące, przy czym złącze jest poddawane obciążeniu i po pewnym czasie zaczyna się odkształcać, stopniowo zmniejsza się, a następnie na zużycie w połączeniu.

Jest zatem bardzo ważne, aby przywrócić poziom proteoglikanów, aby przywrócić wszystkie niezbędne procesy metaboliczne w tkance łącznej.

Należy zauważyć, że proteoglikany zawierać nie tylko chrząstki, lecz również są elementy łączące krążków ścięgien i wiązadeł.

glukozaminy, który jest głównym składnikiem całej linii Artravel jest częścią różnych farmaceutycznych suplementów-chondropatią.

Dodatki te mają na celu w leczeniu chorób stawów kręgosłupa, w przypadku, gdy nie są zwyrodnieniowa-dystroficzne patologii i zmiany chrząstki.

Artravel: żelu, balsamu, kremu

Firma Schuster Artravel tworząc linię produktów do utrzymania prawidłowego funkcjonowania kręgosłupa i stawów, produkuje kilka rodzajów środków: balsam, żel, krem. Każdy z tych dodatków różnią się od siebie i przeznaczone do konkretnych funkcji.

 1. Żel do stawów Artravel – w oparciu o wysokiej zawartości kolagenu i glukozaminy. Kolagen utrzymuje poziom wody w tkankach i komórkach, przy zachowaniu elastyczności tkanki łącznej i ich elastyczności. Glukozamina ma kilka skutków:
 • wywołuje przedłużenie procesy regeneracji chrząstki;
 • odżywia stawów i tkankę łączną;
 • jest substratem, który tworzy matrycę chrząstki;
 • poprawia ruchomości stawów;
 • prowadzi do normalnych procesów metabolicznych w stawach i tkanek powoduje syntezę proteoglikanów z kolagen i kwas hialuronowy;
 • W przypadku regularnego stosowania spowalnia żel glukozaminy dół proces zwyrodnienia stawów i kręgosłupa i w tkankach miękkich przykręgowy
 • to lek przeciwbólowy, łagodzi stany zapalne;
 • poprawia jakość i produkcja płynu maziowego.

mrówkowy alkohol sprzyja szybkiemu i maksymalnej penetracji użytecznych składników żelu sercu.

 1. Balsam Artravel – narzędzie wykonane w wodzie ekstrakt z roślinnych surowców organicznych. Kompozycja balsamu nie zawiera alkoholu w oparciu składniki, barwniki, substancje smakowe. Balsam po większej części składa się z glukozaminy, który normalizuje wszystkie funkcje chrząstki stawowej. Ze względu na obecność w balsamu roślin leczniczych, takie wykonuje uzupełnienie następujący wpływ na ludzkie ciało i stawów:
 • uzupełnia organizmowi witaminy C;
 • wzbogacone makro i mikroelementów;
 • jest źródłem flawonoidów, tanin i.

Aby zachować zdrowie narządu ruchu i jego składniki nie może obyć się bez tych składników odżywczych, które odżywiają chrząstkę stawów, kręgosłupa, więzadła, ścięgna i krążków międzykręgowych.

 1. Krem Schuster Artravel z kolei jest przeznaczony do tego celu:
 • przyczynia się do przywrócenia chrząstki;
 • zapobiega procesami niszczącymi stawów i kręgosłupa;
 • suspend starzenia i zużycie stawów;
 • kanałów niezbędne składniki odżywcze maziowej wspólnego zbiornika;
 • powoduje tworzenie mazi stawowej oraz zwiększa jej jakości;
 • poprawia ogólny stan kości;
 • ołowiu stawów wystarczającą ruchliwość,.

Artravel: Skład

Cała linia pieniądze Schuster Artravel na celu poprawę stanu stawów i kręgosłupa, utrzymując zdrowie i funkcjonowanie chrząstki. Złożona wpływ na leczenie wszelkich schorzeń układu ruchu jest możliwe ze względu na Artravel linii produktów leczniczych, zawierających substancje roślinne i glukozaminy chrząstki.

Glukozamina jest składnikiem przyczyniając się do odbudowy chrząstki zagrożonym, uzupełnianie brakujących składników odżywczych do tworzenia takiej tkanki, pomaga ustalić ruchomość stawów, zapobiega rozwojowi wypadków w żadnej zwyrodnieniowych kości.

rośliny lecznicze zawarte w dodatkach firma Schuster Artravel wykonują następujące funkcje:

 1. Have przeciwreumatyczne skutki dla układu mięśniowo-szkieletowego człowieka.
 2. Zatrzymaj każdy proces zapalny.
 3. zwalnia obrzęk i opracowania procesów regeneracyjnych z tkanki chrząstki.
 4. Witaminy i flawonoidy ustanowić procesy metaboliczne w kościach.
 5. Rowan pomaga zwalczać zmęczenie.
 6. czarnej porzeczki daje stawów i kości, witaminy, makro -. Minerały (, żelazo, wapń, magnez, itp)
 7. Chaga pomaga zbudować układ nerwowy, korzystnie wpływa na układ immunologiczny.
 8. gołe korzenie lukrecji jest przydatna do odzyskania od stresu i zmęczenia.
 9. Flawonoidy skrzyp oczyszczania krwi, wywierając działanie tonizujące.
 10. korzeń Hedysarum niszczy bakterie jest przeciwskurczowe i rozszerza naczynia krwionośne.

Artravel kupić

Przy wyborze miejsca, w którym można kupić produkty linii Schuster Artravel, należy zwrócić uwagę na autentyczności produktu i jego ceny. If pharmacies out of stock of this supplement, it is always possible to find gels, balms and cream Ortravel in online stores.

In the Internet shop in the shortest time possible to issue the individual order, just a couple of clicks and the product will go at the delivery address with lightning speed.

The online store offers the visitors to explore details of the proposed products of the company Schuster, to choose the most suitable and make the purchase, saving money to pay.

The link to the official website of the manufacturer here:

Reviews about Artravel

Having studied the latest reviews on the supplements Artravel, you can draw the appropriate conclusions and have confidence in him.

 1. Osteochondrosis – choroba, która nie pozwala, aby żyć pełnią życia przez wiele lat. Bardzo trudno znaleźć wydajnych i skutecznych sposobów radzenia sobie z tą chorobą. But gel Shuster of Artravel immediately gained my trust and respect. Zadowolony z naturalności suplementu i szybkich efektów po użyciu.
 2. W wyniku obrażeń została przeszkadza ataki bólu kolana. According to the recommendations of the doctor has been bought gel Artravel, 2 weeks after regular use of the knee has ceased to suffer from pain. Teraz żel jest stosowany w profilaktyce.
 3. niski ból pleców i bóle głowy po prostu nie na żywo aż do domu nie pojawił się dodatek. Nieprzyjemne objawy choroby zwyrodnieniowej stawów wycofał się szybko, stawy uległy poprawie i jest to zauważalne. Czarny pas wykończona stosowania żelu.
 4. For those who suffer from muscle pain balm Artravel just salvation. Surprised by the price of the supplement, despite the fact that beneficial effects on health were felt immediately after the first procedure.

Jakub Krajewski

56 lat Jakub Krajewski pracuje jakoProtetyk Słuchu:Kontakty i wiedza teoretyczna z - Uniwersytet Medyczny w Łodzi dało wiele inspiracji Wrocław

Miejsce dla Ciebie

You may also like...