Zdrowie

Squeeze Station – opinie, komentarze, cena, gdzie kupić

Natknęliśmy się na ten cud z Infantino przez przypadek, kiedy zamówiłem pokrowiec z wózkiem na Amazon, a nawet wątpliwości nie pojawiły się – muszę go! Kolejność wykonane dzień przed narodzinami syna, wiedząc, że będzie od razu korzystać z urządzenia. A teraz nadszedł czas. Patrząc w przyszłość, aby powiedzieć – Tak, to cud, nie żałuję zakupu! Więc opinia o systemie pakowania żywności dla niemowląt od Infantino:

  • Dlaczego zapakować puree, kiedy można kupić gotowe?
  • Wygląd Układ pakowania
  • Proces pakowania przeciery, możliwe trudności
  • Akcesoria do systemu
  • Video
  • Ceny w USA i we Włoszech

Dlaczego zapakować puree, kiedy można kupić gotowe Squeeze Station?

sam z puree zapakowanego w worki z zamykanym wieczkiem genialny pomysł! puree sklep wszystko dobre, z wyjątkiem jednej rzeczy – są bardzo monotonne. Ale oprócz myśli o połączeniu różnych smakach w jednym opakowaniu, ja byłem przyciągany przez to pomysł pakowania warzyw z krajów, owoce i jagody. Wiem, że są one idealne, sezonowych i uprawiane w regionie, w którym urodził dziecko. Prosta formuła sukcesu!

Wygląd Stacja Squeeze System pakowania:

Ledwo czekając na czas rozpoczęcia karmienia zacząłem testować stację benzynową z Infantino. Oto pole:

Zestaw zawiera pojemnik, naciśnij i 10 opakowań. Musiałem kupić kolejną paczkę 50 pakietów.

Jak korzystać Station Squeeze:

Wszystko jest bardzo proste. Trzeba przykręcić pakiet do pojemnika, wypełnić go z dowolnym sosem i popchnąć do prasy pakietu. Przykręcić pokrywę na opakowaniu i gotowe!

Prasa popycha puree jest dobry, ale zbyt trudne do prasy nie jest konieczne, ponieważ może się zdarzyć, że zacier zostanie naciśnięty przez ściany w górę, a jeśli spróbujesz go z powrotem do tyłu, puree pakiet ciśnienia wychodzić z tyłu opakowania. Dlatego należy zachować ostrożność, bez pośpiechu.

Wszystkie części układu mogą być myte w zmywarce. To jest dla mnie ważne, nienawidzę myć ręcznie.

Co jeszcze można kupić wraz ze stacją Squeeze pakowania systemowym:

Wypełnienie ustawić można zakupić odpowiednie akcesoria. Kupiłem łyżkę, która może być nakręcona na opakowaniu.

Bardzo wygodne do karmienia dziecka, którzy nadal nie rozumie jak ssać jedzenie z opakowania. W zbiorze tych łyżki dla dwóch osób.

Można jeszcze kupić butelkę, które mogą być wypełnione nie tylko gruba, ale bardziej płynny puree, również za pośrednictwem systemu.

Później dowiedziałem się, że oprócz takiego zestawu jak ja, są bardziej wyszukane opakowanie, które zawiera ramę oraz trzy zbiorniki zamiast jednego. Niż jest łatwiejsze? Nie ma potrzeby, aby zachować zdolność w dłoni, można go po prostu clip na ramie. Stacja w przeciwieństwie do prostego zestawu można kupić nie tylko na Amazon, ale w Europie, na przykład w położnictwie lub ozon.

Oto film o tym, jak korzystać ze stacji:

Ceny w USA i we Włoszech:

W Stanach, to teraz kosztuje 20 $ + przesyłka, której zależy na jakie produkty zostały zakupione i co jest broker napędzany. I normalnie zarządzać dostawę około 14-15 dolarów za kg. Stacja waży z opakowania 500 gr. Chciałbym zapłacić około 1 $ 7 + $ ubezpieczenia + $ 1 Obsługa paczkę jako mediator. Wszystko za około 29 dolarów lub 1624 rubla. Znacznie bardziej opłacalne niż w Europie, gdzie ceny zaczynają się od 2800 …. Jeśli jest rabat lub lojalność karta, trochę tańsze, ale nie na tyle, aby odrzucić pokusę, aby kupić w Stanach. A jeśli nie chcesz czekać miesiąc, można przepłacić

Mieczysław Zając

30 lat Mieczysław Zając pracuje jakoLogopeda:Praca na uczelni - Warszawski Uniwersytet Medyczny Praca dla lokalnej społeczności w mieście Katowice

Odkryj mój świat

You may also like...