Piękno

Uniderm – opinie, komentarze, cena, gdzie kupić

W leczeniu dermatoz jest stosowany preparat Uniderm w postaci kremów lub maści, w niektórych przypadkach zaleca się używać balsamu. Lek składają się z elementów pomocniczych, a substancja czynna jest furanokarboksylan mometazonu. Składnik aktywny oznacza kortykosteroidy przeciwzapalne, antiexudative i przeciwświądowe. Instrukcje użycia Uniderm Zjednoczonych, że wszystkie formy uwalniania leku jest przeznaczony wyłącznie do użytku zewnętrznego. Rozważmy świadectwo dermatologicznej opisem leków i narkotyków.

kompozycji i wytworzenia emisji Uniderm

Produkt leczniczy sprzedawane w aptekach w trzech postaciach. Krem zawiera substancję czynną pirośluzan mometazonu w dawce wynoszącej 0,001 g na gram substancji. Substancja aktywna należy do kortykosteroidów pochodzenia syntetycznego. Maści i balsam są zbudowane z tego samego składnika biologicznego.

Dodatkowe składniki leków obejmują ditlenek tytanu, białą wazelinę i wosk, makrogol, jałową wodę, kwas fosforowy, rozcieńczonego do żądanego stężenia, monostearynian glicerolu, itd śmietany i maści dostępne w tubach aluminiowych z objętości 15 i 30 gramów.

hormonalne medycyna szybko łagodzi stany zapalne skóry, ponieważ substancja czynna wnika w skórę.

działanie farmakologiczne Uniderm

Lek jest przeznaczony do stosowania miejscowego. Innymi słowy, substancja lecznicza jest stosowana na skórę. Zabrania się jeść w środku. Lek stanowi wyraźne działanie przeciwzapalne, charakteryzują się właściwościami antiexudative i przeciwświądowe.

Tak, Uniderm maści w leczeniu zapewnia następujący wynik:

 • Zmniejsza nasilenie procesu zapalnego,
 • Przycięte odczucia takie jak świąd i pieczenie skóry;
 • przyspiesza proces regeneracji skóry, co przyczynia się do prawidłowego odzyskiwania pokrywy;
 • Uniemożliwiono wilgoci.

Lek ma działanie przeciwwirusowe, więc nie jest wskazany do patologii skóry wywołanego przez wirusy. To niewłaściwe zastosowanie w postaci monoreactive w grzybicy, ponieważ lek nie ma szkodliwego wpływu na grzyby.

Krem Uniderm podkreśla fakt, że lek charakteryzuje się lekkim wchłanianie do krążenia ogólnego. Później, 8 godzin po leczeniu – bez zastosowania szczelnych bandaże, wykazały 0,4% substancji czynnej we krwi pacjenta. . Wchłanianie jest zwiększona przez zastosowanie substancji leczniczej do otwartych ran, duże obszary skóry lub pod opatrunkiem okluzyjnym

Literatura: Skład i instrukcje dotyczące stosowania szamponu, szkoda

Wskazania do leczenia chorób skóry Uniderm

hormon lekowe natura jest określona w celu złagodzenia stanu zapalnego i łagodzeniu swędzenia w różnych chorób skóry, które są wrażliwe na działanie kortykosteroidów.

Uniderm – to jest nie do makijażu, to lek hormonalnej przeznaczony do leczenia następujących chorób i stanów patologicznych:

 1. typ Atopowe zapalenia skóry.
 2. postać płacz przewlekłej egzemy.
 3. swędzenie skóry.
 4. Ostra proces zapalny, który nie do zatrzymania przez innych leków, w tym hormonalnych natury.
 5. Ukąszenia owadów, towarzyszy silny świąd, pieczenie, stany zapalne.
 6. Miejscowe reakcje alergiczne s (zarysowania, pokrzywka, obrzęk skóry).
 7. Łuszczyca jest przewlekłą.
 8. Forma łojotokowe zapalenie skóry.

Tak, Uniderm śmietany i instrukcje użytkowania. Substancję leczniczą stosuje się w postaci cienkiej warstwy na skórze. Tarcie nie jest konieczne. Wielokrotność użycia jest 1 raz dziennie, więcej nie jest zalecane. Czas przebiegu terapeutycznego spowodowane czynnikami: grupa wiek pacjenta, określona choroba, ciężkość objawów tolerancji żelu

.

Instrukcje dotyczące stosowania maści Uniderm podobnego. Maść pomaga zatrzymać wytwarzanie mediatorów zapalenia, co ma działanie przeciwzapalne i antyalergiczne. Po nałożeniu na wchłanianie przez skórę substancji czynnej następuje w ciągu 6-8 godzin. Na uszkodzenia i zapalenia naskórka proces wchłaniania jest przyspieszany kilka razy.

Przeciwwskazania Uniderm

hormonalne suplementy ma dość dużą listę przeciwwskazań, które należy rozważyć przed przepisaniem leku pacjentowi. Obecność przeciwwskazań wymaga wybrania innego leku, podobny do efektów strukturalnych lub terapeutycznych.

Nie można używać kremu lub maści Uniderm w następujących obrazów klinicznych:

 • Forma okołoustnego zapalenia skóry;
 • wysypki na skórze, wywołane przez zakażenia wirusowe lub grzybicze;
 • Trądzik różowaty;
 • Gruźlica skóry;
 • obrzęk skóry, wysypki i inne objawy wynikłe z wprowadzeniem szczepionki;
 • Wiek dziecka – nie stosować przez okres do jednego roku od dziecka;
 • Time rozrodczym, karmienie piersią;
 • Nadwrażliwość składników leku;
 • poważne naruszenie czynności wątroby.

Należy uważać na Uniderm stosować na skórę twarzy i fałdy skóry – zwiększa wchłanianie leku. . Ponadto, stosuje się łagodnie pod opatrunkiem okluzyjnym, na tle z długotrwałym podawaniem, po nałożeniu na dużych obszarach skóry

Zalecana literatura: instrukcja obsługi zastrzyki Taktivin i analogi

Skutki uboczne Uniderm

W trakcie leczenia suplementyem Uniderm możliwych objawów alergicznych, takich jak zaczerwienienie, podrażnienie, świąd / pieczenie skóry. W niektórych przypadkach, u pacjentów rozwijają się: zapalenie mieszków włosowych, trądzik, przebarwienia, pojawia się zakażenie wtórne, miliaria. W obrazach ujawniła poważne zmiany zanikowe skóry.

Jeśli lek jest stosowany przez dłuższy okres czasu, jest stosowana w dużym zakresie obszarów dotkniętych lub maść jest pod warstwami oddychającego bandaża, zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia ogólnoustrojowych działań niepożądanych. W takich przypadkach, wymagają ciągłego monitorowania pacjenta, aby zapobiec rozwojowi zespołu Cushinga, złe funkcjonowanie przysadki, podwzgórze i nadnercza.

kompozycja zawiera zaróbkę glikol propylenowy, składnika, który często prowadzi do rozwoju reakcji alergicznej s. Jeśli pacjent pogarsza stan skóry z zastosowaniem leków jest konieczne odwołanie są analogi Uniderm.

Długotrwałe leczenie lub nagłe zaprzestanie leczenia prowadzi do syndromu odstawienia. Zespół ten charakteryzuje się wzrostem objawów klinicznych istniejącej choroby przewlekłej. Aby uniknąć negatywnego wpływu maści Uniderm stopniowo zmniejszana.

Analogi Uniderm

Najskuteczniejszym analogowe mogą być przypisane w postaci maści. Lek zawiera tę samą substancję czynną, co Uniderm. Pojazd należy do hormonalnej lek ma działanie przeciwświądowe, przeciwzapalne i przeciwalergiczne antiexudative. Jest on stosowany w leczeniu świąd i stany zapalne, które są wynikiem dermatoz, w tym łuszczycy.

Efektywne odpowiedniki maści Uniderm

 1. Krem Gitan-N. Skład składnika aktywnego – GKS. Zastosowanie kremu odpowiedniej do leczenia atopowego zapalenia skóry, łojotokowego zapalenia skóry, łuszczycy i innych chorób skóry, która charakteryzuje się swędzeniem i zapalenia. Zabronione jest stosowanie w czasie ciąży, laktacji. Bardzo ostrożnie stosować kremu na twarzy, stosowany pod opatrunkiem okluzyjnym.
 2. Krem mezodermy w kompozycji innej substancji czynnej betametazonu. Ale składnik dotyczy kortykosteroidami. Narzędzie nie wpływa na przyczyny chorób skóry, jednak skutecznie zwalcza różne przejawy – stan zapalny, świąd, zaczerwienienie, podrażnienie, pieczenie. Tworzenie cienkiej warstwy, delikatnie pocierając w obszarze zagrożonym, wielość użytku. – razy dziennie

Nie należy zastępować jednego leku z innym suplementyem. Odpowiedniki i Uniderm skutki uboczne, przejawiające się w wyniku nadwrażliwości lub nadużyciem.

Uniderm dobrym narzędziem działań lokalnych. Najczęstszym pozytywne opinie – mówią, że maść jest dobrze łagodzi łuszczycę i zapalenie skóry. Efekty uboczne występują rzadko, o ile pacjent przylega do zalecanej dawki. Lek można kupić w aptece, cena kremu lub maści 3-3. 5 $.

Sebastian Chmielewski

45 lat Sebastian Chmielewski specjalista w dziedzinieTechnik Ortopeda:Wiedza z zakresu wykonywanego zawodu - Gdański Uniwersytet Medyczny Cykl wspaniałych artykułów do prasy w mieście Wrocław

Odkryj mój świat

You may also like...