Zdrowie

Zielona kawa – opinie, cena, gdzie kupić, apteki, czy warto?

popularność zielonego lub zielonej kawy ma dowodów naukowych. Ponadto, w jednym z amerykańskiego serialu telewizyjnego Dr Mehmet Oz prowadzi do życia unikalny eksperyment. Wielu ludzi, którzy stracili nadzieję na odzyskanie piękne, zdrowe ciało, dostał szansę, która, oczywiście, przylgnął. Z zielonej kawy, można zatrzymać liczenie kalorii, tempo siebie diety i głodu, ćwiczenia, i schudnąć szybko i równomiernie.

Co było teledoctor eksperyment? Że dał 400 g zielonej kawy trzy razy dziennie do każdego uczestnika. Wszyscy biorący udział w eksperymencie utracone przez dwa tygodnie o 3 kg.

eksperymentów z zieloną kawą

Niektórzy powiedzieć się kapsułki zielonej herbaty 400 g, podczas gdy inne, takie jak żywienia znanych osób, kapsułek wniosek powinien mieć 800 mg zielonej herbaty.

Oczywiście, wszystko zależy od tego jak szybko chcesz schudnąć. Ponadto chciałbym również, aby nie szkodzić zdrowiu. Jeśli pijesz kapsułka 400 g trzy razy dziennie, to jest, oczywiście, praktycznie równoważne kapsułek 800 g dwa razy dziennie. Więc nie ma żadnej różnicy, co dawkowanie do podjęcia, ponieważ w tym trybie będzie schudnąć stopniowo i bez szkody dla zdrowia.

Jeśli chcesz pozbyć się kilku funtów, należy wziąć 400 g zielonej kawy trzy razy dziennie. To wystarczy, aby stracić 3 kg w ciągu dwóch tygodni. Ale gdy waga dużo więcej niż chcesz pić jedną saszetkę z zielonej herbaty z imbirem dwa razy dziennie 30 minut przed posiłkami.

W różnych miejscach można znaleźć pozytywne opinie na temat zielonej kawy i negatywne. Na przykład, jeden konsument powiedział, że stracił trzy tygodnie i 5,5 kg. Miał pierwotnie 105,5 kg, a pod koniec trzeciego tygodnia waga wynosiła 100 kg. To ludzie piją zieloną kawę z imbirem.

Z tego listu widać, że wyniki są całkiem różne. Tak więc, w trakcie eksperymentu, dr Oz dostaje różne wyniki, tylko średnia wynosiła 3 kg. Jeden stracił 4 kg, a drugi otrzymała wynik w 1,5 kg. Ale jeśli ta technika jest zielona kawa w połączeniu z odpowiednią dietą i ćwiczeniami, wyniki nie będą przyszłe, będą oszałamiające.

Tak, oczywiście, tylko nie do końca ufa jakość produktu, ale jeśli pojawi się wynik, a następnie opinia natychmiast zmienić. I dostał inny dietetyków, którzy stracili trzy tygodnie od 2,5 kg.

W programie Dr uncji przeprowadził eksperyment, w którym uczestnicy nie dokonano żadnych korekt do normalnego życia, i po prostu starał się zobaczyć, jak kawa zielona niezależnego działania.

Z tych doświadczeń nauczyłem się, że jeśli wziąć zieloną kawę z imbirem, można uzyskać dobry wynik, gdy coraz to odpowiedniej diety i ćwiczeń fizycznych.

Jest pytanie, czy mogę wziąć zieloną kawę z imbirem w podeszłym wieku. To pytanie odpowie na list jednej osoby, która wynosi 63 lat. Ten człowiek powiedział, że biorąc zieloną kawę, utraty wagi w ciągu tygodnia 0,5 kg bez głodu między posiłkami.

efekt Negatywna

Oczywiście, zielona kawa, jak każdy inny produkt wyszczuplający ma negatywne opinie. Niektórzy piszą, że nie schudnąć, biorąc to oznacza. Ale to nie ci sami ludzie i te same sytuacje. Wiele osób uważa, że ​​biorąc zieloną kawę będzie schudnąć w tym samym czasie, farsz szybki fudami, napoje gazowane i tłustych. Ale efekt tego napoju zostało naukowo udowodnione, więc nie ma powodu, aby nie ufać.

Więcej ważne, aby wiedzieć, czy są jakieś skutki uboczne podczas stosowania zielonej kawy. Jedna dziewczyna pisze, że brał tego napoju i pierwszą wielką wagę i nie mieliśmy problemów. Ale potem zaczęły odklejać palce i dłonie. Ale wiele z tych aplikacji nie było, więc postanowiłem, że ta dziewczyna po prostu alergię na niektóre składniki, z których składa się napoju. Dlatego kupując kawę zieloną, należy uważnie etykietę i upewnij się, że nie masz alergii.

Wnioskujemy zielonej kawy

Można podsumować, czyli określić wszystkie plusy i minusy zielonej kawy.

Za

  • jest całkowicie naturalny napój, bez żadnych dodatków;
  • wydajność naukowo udowodnione;
  • Nie tylko pomaga pozbyć się nadwagi, ale także poprawić stan zdrowia chorych na cukrzycę i pacjentów z glikemią;
  • przyspiesza metabolizm, który pomaga oczyścić jelita;
  • oczyszcza organizm, aby poprawić ogólny stan zdrowia;
  • zmniejsza apetyt;
  • spala tłuszcz utratę wagi.

minusy zielonej kawy:

  • liczba utraconych kilogramów każdy jest inny;
  • nieco droższe w cenie dla niektórych ludzi, szczególnie dla tych, którzy chcą przestrzegać odpowiedniej diety;
  • wolno stosować u kobiet w ciąży.

Wyciąg z zielonej kawy jest produktem, który pozwoli bezpiecznie i skutecznie pozbyć się zbędnych funtów. Ponadto, przeprowadzenie eksperymentu, widział pozytywnego wykorzystania zielonej kawy znacznie więcej niż minusów. I minusy są tak drobne, że nie powinny być brane pod uwagę. Zielona kawa to produkt, który jest odpowiedni dla osób, które chcą wydać duże pieniądze na utratę wielu funtów.

Aby uzyskać dobre rezultaty, zielona kawa najlepiej przyjmować z imbirem i dodać właściwą kombinację diety i niewielkim wysiłku, nawet jeśli jest to tylko pieszo. Jednak wybierając zieloną kawę, trzeba spojrzeć na opakowaniu, że stwierdził, że ilość kwasu chlorogenowego więcej niż 45%.

Wiele badań naukowych wykazały, że zielona kawa korzystny wpływ na organizm człowieka dla dużej liczby wskaźników. Wśród tych kierunków, zielona kawa pomaga w walce z otyłością. Nie wymaga się wiedzieć dużo, aby nie domyślić, że zielona kawa nie jest palonych ziaren kawy.

W jaki sposób zieloną kawę? Napój ten wygenerował ogromne zainteresowanie w środowisku naukowym, a zwłaszcza jako lek spalanie tłuszczu. Okazało się, że efekt ten jest ze względu na kwas chlorogenowy, który istnieje tam. Element ten pozwala opóźnić rozpad tłuszczów w układzie pokarmowym i spowalnia wchłanianie do krwiobiegu jest już w podziale na cukry proste.

W jaki sposób tłuszcz? Ze względu na szybkie wchłanianie węglowodorów ciężkich złożony tłuszczu podskórnego. Tak więc kwas chlorogenowy spowalniają rozkład tych węglowodorów, zapobiega tłuszczu podskórnego. Ale jeśli masz zamiar jeść mniej tych węglowodanów, kwas chlorogenowy jest w stanie w ich braku, aby przełamać istniejące tkanki tłuszczowej.

Zielona kawa zawiera kofeinę, która jest znana ze swojej własności, aby przyspieszyć metabolizm. Pomaga również pozbyć się nadmiaru kalorii. Jeśli wypić filiżankę zielonej kawy po posiłku, więc można pozbyć się nadwagi.

Jaka jest różnica między klasycznym i palonej kawy zielonej

Niedawno eksperci odkryli, że kawa zawiera wiele składników odżywczych, że proces prażenia jest stracone. To sugeruje, że palonych ziaren kawy nie mają takich samych właściwości jak zielony.

Kawa palona, ​​oczywiście, zawiera kofeinę, kwas chlorogenowy, ale w procesie prażenia przerwy, więc palone ma taki skutek, że spalanie tłuszczu zielony.

Zielona kawa ma wiele użytecznych właściwości: promuje szybkiego nasycenia, nie mając prawie żadnych kalorii. Napój ten daje energię, wigor i pełen energii.

Zielona kawa jest doskonałym pomocnikiem w walce z otyłością, zwłaszcza dla tych, którzy oglądają ich zdrowia i chcą pozostać w dobrej kondycji. Jest wart swojej ceny, zwłaszcza w walce z otyłością nie są drobiazgi.

Udowodniono, że aby utrzymać sylwetkę w dobrej kondycji i osiągnąć harmonię najlepiej pić kawę organiczną zwłaszcza jeśli jest to naturalny zielony.

Zielona kawa jest najbardziej bezpieczny rodzaj kawy, które można pić dużo więcej niż zwykły palone.

Francuscy naukowcy odkryli w zielonej kawy kofeiny, która poprawia skórę, dzięki czemu jest bardziej jędrne, a także ma pozytywny wpływ na proces odchudzania. Ponadto, w trakcie badań okazało się, że zawiera substancje, które rozkładają komórki tłuszczowe. W porównaniu do zwykłych na zielonej kawy znacznie szybciej wykonuje swoją pracę.

Po zakończeniu eksperymentu okazało się, że ci, którzy pili regularnie kawę paloną, stracił 14% tkanki tłuszczowej, a ci, którzy pili GREEN – 46%. Z tego możemy wywnioskować, że zielone trzy razy szybciej poradzić sobie z dodatkowych funtów.

Green kawy zawiera ponad 7% kwas chlorogenowy, który pozwala obracać tłuszczu w energię. Więc jeśli połączyć jego stosowanie z innymi ćwiczenia fizyczne, zmniejszenie masy ciała szybko nastąpić.

Z zielonej kawy, można stracić miesiąc od 2 do 3 kg, ale jeśli nie zmieni swoją normalną dietę i nie będzie przekraczać kaloryczność pożywienia.

amerykańskich naukowców wykazały, że zielona kawa przyczynia się do zmniejszenia wchłaniania cukru w ​​jelitach, więc waga zaczyna gwałtownie spadać. Uznają również, że kwas chlorogenowy pomaga szybko spalić tkankę tłuszczową. Sam jest kwas chlorogenowy jest silnym antyoksydantem, który dodatnio wpływa na utratę masy ciała i ogólnego stanu zdrowia.

Emilia Nowak

51 lat Emilia Nowak pracuje jakoTechnik Ortopeda:Praca na uczelni - Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego Zaangażowanie w życie społecze w mieście Katowice

Miejsce dla Ciebie

You may also like...